Kolejna wysoka porażka z Piastem Białystok

W sobotę 08.10.2016 rozegraliśmy kolejne już spotkanie w lidze Młodzika. Naszym rywalem był zespół Piasta Białystok. Okazaliśmy się bardzo gościnni dla naszych kolegów z Białegostoku, ponieważ już na początku meczu rozdaliśmy trzy szybkie prezenty i po 10 minutach gry przegrywaliśmy 0-3. Dopiero wtedy nasza gra zaczęła wyglądać troszkę lepiej i stworzyliśmy sobie dwie dość dobre sytuacje niestety zostały przez nas zmarnowane. Do szatni dostaliśmy bramkę na 0-4 i praktycznie druga połowa była dla nas grą o honor. Rozpoczęliśmy drugą połowę bardzo dobrze po szybko rozegranym rzucie rożnym kapitalną bramkę strzelił Kruszewski. To niestety była jedyna bramka dla nas w tym meczu, przeciwnik dorzucił jeszcze jedną i wynik spotkania to 1-5. Kolejna lekcja dla nas jak dużo kosztują proste błędy w obronie i zmarnowane okazje w ataku. Za tydzień w niedzielę mecz z Włókniarzem Białystok w Białymstoku.

Kadra: Kobylarz, Nadolny, Cepowicz, Krystian Łapiński, Perkowski, Kul, Truskolaski, Patryk Płoński, Demiańczuk, Kulwicki Jakub, Kacper Łapiński, Mosur, Bajda, Łapiński Hubert, Siemiatycki, Kropiewnicki, Kruszewski Jakub, Grodzki.