Porażka w pierwszym meczu z Piastem Białystok

W dniu 07.05.2017 rozegraliśmy pierwszy ligowy mecz z drużyną Piast Białystok na sztucznym boisku ZSM w Białymstoku. W rundzie jesiennej przegraliśmy z tym rywalem 5-1 na własnym obiekcie, więc chcieliśmy teraz wypaść znacznie lepiej. Niestety rewanż się nie udał i przegraliśmy 0-1. Wynik rozstrzygnął się w pierwszej połowie, która była w naszym wykonaniu słaba i powinniśmy się cieszyć, że straciliśmy tylko jedną bramkę. Druga połowa to zupełnie inna gra w naszym wykonaniu i przy odrobinie szczęścia i większego cwaniactwa pod bramką rywala powinniśmy pokusić się przynajmniej o jeden punkt. Niestety się nie udało i to rywal cieszył się ze zwycięstwa. Kolejny mecz z Hetmanem Białystok w niedzielę 14.05 2017 o godz 9.00 na sztucznej nawierzchni Stadionu Miejskiego w Białymstoku.

Kadra: Bajda, Grodzki, Cepowicz, Kulwicki Krzysztof, Demiańczuk, Kobylarz, Kruszewski, Kukowski, Nadolny, Perkowski, Płoński Kacper, Truskolaski, Łapiński Kacper 2004, Łapiński Krystian, Kul, Płoński Patryk..