Remis z Hetmanem

W piątkowe późne popołudnie 30 września rozegraliśmy kolejne spotkania w kategorii Młodzik. Naszym rywalem był zespół Hetmana Białystok. Mecz rozpoczął się dla nas dosyć dobrze graliśmy dobrze i stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji niestety albo na przeszkodzie stawała poprzeczka albo dobrze dysponowany bramkarz rywala. Przeciwnicy w pierwszej połowie praktycznie nam nie zagrozili. Druga połowa była w naszym wykonaniu słabsza, ale po indywidualnej akcji Truskolaski daje nam prowadzenie 1-0. Niestety długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia, po błędzie z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy przeciwnik wyprowadził jedną z nielicznych kontr, którą zamienił na bramkę. Niestety nie potrafiliśmy już zmienić oblicza spotkania i mecz zakończył się niezbyt sprawiedliwym wynikiem 1-1. Mieliśmy dużo więcej sytuacji, momentami graliśmy nieźle, ale ciągle nie możemy zagrać spotkania na naszym normalnym poziomie. Kolejny mecz za tydzień w sobotę o 9.00 w Łapach z Piastem Białystok.