Turniej Halowy w Ostrołęce

W dniach 28-29.11.2015 uczestniczyliśmy w XXII Międzynarodowym Turnieju Halowym Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza rocznika 2003 i młodsi. Był to dla naszego zespołu pierwszy dwudniowy turniej z noclegiem na miejscu. Mieliśmy okazję sprawdzić swoje umiejętności z dobrymi zespołami, w dodatku starszymi od nas przynajmniej o rok. Na tle wszystkich drużyn byliśmy najmniejszego wzrostu, ale staraliśmy się nasze braki fizyczne nadrabiać sprytem i zaangażowaniem. Wystarczyło to do zajęcia 9 miejsce w 12 zespołowej stawce. Zebraliśmy wiele pochwał za swoją grę w większości meczy dlatego mamy w planach za rok tam wrócić i powalczyć o zwycięstwo już w swojej kategorii wiekowej. Bardzo dziękujemy rodzicom, prywatnym darczyńcom i klubowi bez których ten wyjazd nie doszedłby do skutku, za wsparcie finansowe, pomoc w transporcie i podczas turnieju.

Wyniki:

KS Pogoń Łapy - UKS Młode Orły Pułtusk 0-10

KS Pogoń Łapy - UKS Narew Ostrołęka 2-1 (Kul, Kulwicki)

KS Pogoń Łapy - OTS Korona Ostrołęka 2-4 (Grabowski, Cholewa)

KS Pogoń Łapy - UKS Złota Ostrołęka 0-4

KS Pogoń Łapy - PAF Płońsk 0-4

KS Pogoń Łapy - KS Ostrovia Ostrów Mazowiecki 4-3 (Grabowski, Kul, Kulwicki, Płoński)

KS Pogoń Łapy - UKS MAG Ostrołęka 4-3 ( Demiańczuk, Cholewa -2, Grabowski)

KS Pogoń Łapy - UKS Narew Ostrołęka 2-0 (Truskolaski, Demiańczuk)

Kadra: Truskolaski Bartłomiej, Płoński Patryk, Markowski Krystian, Łapiński Krystian, Kobylarz Piotr, Kul Mateusz, Kulwicki Krzysztof, Biernat Jakub, Cholewa Maksymilian, Kruszewski Jakub, Grabowski Hubert, Demiańczuk Jakub, Cepowicz Kacper.