Wyjazd na mecz z MOSP I BIAŁYSTOK

Zbiórka na najbliższy mecz w sobotę 24.09.2016 o godzinie 11.55 na dworcu PKS w Łapach. Wyjazd 12.00 opiekunem w autobusie będzie pan Czesław Kul, ja będę czekał na chłopców w Białymstoku. Mecz gramy o 15.00 na boisku przy ul. Świętokrzyskiej na MOSP-ie. Jedziemy wspólnie z rocznikiem trenera Minowa. Proszę, żeby chłopcy zjedli śniadanie z rana. Zabieramy obowiązkowo legitymację lub inny dowód tożsamości ze zdjęciem (kto nie będzie miał go na zbiórce nie jedzie), stroje czerwone Pogoni, dresy Pogoni, buty korki, ochraniacze, czapkę z daszkiem w razie słońca i coś od deszczu na wszelki wypadek. Grabowskiego zabierzemy przy kościele na przystanku w Uhowie.

Kadra: Kobylarz, Nadolny, Cepowicz, Krystian Łapiński, Perkowski, Kul, Truskolaski, Patryk Płoński, Cholewa (ma zabrać badania ze sobą), Demiańczuk, Grodzki, Grabowski, Kropiewnicki, Jakub Biernat, Siemiatycki, Krzysztof Kulwicki, Kruszewski Jakub, Kulwicki Jakub.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy, mamy wolne miejsca w autokarze jakby ktoś chciał jechać proszę o kontakt.