Porażka Trampkarzy

W niedzielę 03.09.2017 o godzinie 12.00 rozegraliśmy swoje pierwsze spotkanie w lidze Trampkarza. Był to nasz debiut na dużym boisku w jedenastoosobowych składach. Naszym rywalem była drużyna Czarni Czarna Białostocka. Początek meczu w naszym meczu był słaby. Nie wykonywaliśmy założeń jaki były przyjęte przed meczem, czego konsekwencją była stracona bramka po fatalnym podaniu jednego z naszych obrońców wprost pod nogi napastnika rywali, który w sytuacji sam na sam pokonał Markowskiego. Po kilku minutach straciliśmy kolejną bramkę. W pierwszej połowie nadzieję na dobry wynik dał nam Cholewa, który pięknym uderzeniem z dystansu dał nam kontaktową bramkę. Do przerwy przegrywaliśmy nieznacznie 1-2. Po przerwie niestety znowu rywal strzela nam bramkę na 1-3. Za chwilę odpowiadamy bramką Demiańczuka na 2-3 po pięknej asyście Cholewy. Niestety rywal po raz kolejny wychodzi na prowadzenie dwoma bramkami i przegrywamy 2-4. W ostatniej akcji meczu goście strzelają na 2-5 i wynik spotkania zostaje ustalony. Po meczu sprawdzaliśmy tożsamość 3 zawodników z drużyny przeciwnej, którzy wyglądali na starszych, ale po okazaniu dokumentów tożsamości wszyscy byli z dozwolonego rocznika 2003. Myślę, że przegraliśmy ten mecz w głowach, mimo że nasz pierwszy skład był z rocznika 2004,  a rezerwowi jeszcze młodsi to przy lepszym nastawieniu mentalnym, większej koncentracji i odpowiedzialności za własne poczynania na boisku mogliśmy osiągnąć lepszy wynik. Popełnialiśmy bardzo dużo błędów w obronie i nie wykorzystaliśmy kilku dobrych okazji. Nie pozostaje nam nic innego jak solidnie trenować i wyciągnąć wnioski z tej porażki przed kolejnym spotkaniem z Rudnią Zabłudów.

Kadra: Markowski, Kobylarz, Kukowski, Krystian Łapiński, Cepowicz, Nadolny, Truskolaski, Perkowski, Grabowski, Kacper Łapiński, Grodzki, Krzysztof Kulwicki, Kalinowski, Kusznerko, Demiańczuk, Cholewa, Łupiński, Biernat Jakub.