Porażka Trampkarzy, wygrana Młodzika

W sobotę 28.10.2017 ostatni swój mecz w rundzie jesiennej zagrali Trampkarze. Rundę zakończyliśmy jednym z najsłabszych naszych meczy jesienią i zasłużenie przegraliśmy 4-2 z Hetmanem Białystok. Rywal był zdecydowanie w naszym zasięgu jednak tego dnia nic nam nie wychodziło i zbyt łatwo pozwalaliśmy przeciwnikowi strzelać bramki. Gospodarze wyszli 6 krotnie pod naszą bramkę w całym meczu i strzelili aż 4 bramki, my natomiast bardzo dużo czasu spędzaliśmy na połowie przeciwnika, co niestety nie przynosiło nam wiele pożytku. Strzelcem dwóch bramek dla nas był Krzysztof Kulwicki.

Kadra Trampkarz: Markowski, Perkowski, Łapiński Krystian, Łapiński Kacper 2004, Nadolny, Kukowski, Jakub Kulwicki, Krzysztof Kulwicki, Truskolaski, Płoński Patryk, Grodzki, Cepowicz, Biernat Jakub, Grabowski, Kropiewnicki.

Także w sobotę 28.10.2017 swój mecz rozegrała ekipa Młodzika 2006. Chłopcy musieli zdobyć punkt aby zapewnić sobie awans do grupy mistrzowskiej i swój plan zrealizowali z dużym zapasem. Mimo gry w tym meczu bez nominalnego bramkarza Huberta Łapińskiego wygrali 5-1. Na bramce dobrze spisał się Bartek Nadolny, który do tej pory grał na środku pomocy. Bramki strzelali Paweł Łapiński, Artur Pietrzykowski i 3 bramki Maksymilian Cholewa i awans do grupy mistrzowskiej stał się faktem. Gratulujemy chłopakom i dla trenera Minowa.

Kadra: Nadolny Bartosz, Wasilewski, Jabłoński, Sawicki, Cholewa, Gołębiewski, Łupiński Jakub, Krasowski, Pietrzykowski, Roszkowski, Zaręba, Łapiński Paweł, Chen.

W niedzielę 29.10.2017 swój mecz rozegrali Młodzicy 2005 w Michałowie. Mimo opadów, lekkiego wiatru i mocno okrojonego składu chłopcy stanęli na wysokości zadania i pokonali KS Michałowo 7-0. Bramki strzelali Demiańczuk-4, Choiński -2, Werpachowski-1.

Kadra: Łupiński Kacper, Kobylarz, Choiński Kacper, Werpachowski, Kruszewski, Kusznerko, Demiańczuk, Zdrodowski, Zalewski, Łapiński Krzysztof.