Porażka w sparingu z AP Jagiellonia Białystok 2006

4 listopada zagraliśmy sparing rewanżowy z AP Jagiellonia Białystok 2006. W pierwszym meczu przed rozpoczęciem rundy wygraliśmy 3-2. Dziś niestety przegraliśmy 2-1. Dużo lepsza w naszym wykonaniu była pierwsza połowa. Stworzyliśmy sobie kilka okazji i zdobyliśmy bramkę, której autorem był Kul. Rywale jednak do przerwy potrafili strzelić nam bramkę i był remis. W drugiej połowie zagraliśmy dużo słabiej i to goście co raz zagrażali naszej bramce i jedną z tych okazji wykorzystali. Mecz zakończył się naszą porażką 2-1. Był to bardzo pożyteczny sparing przed ostatnim meczem w sezonie z AP Talent, który czeka nas za tydzień w sobotę.

Kadra: Kobylarz, Werpachowski, Kruszewski, Wasilewski, Zdrodowski, Kul, Krasowski, Cholewa, Demiańczuk, Hubert Łapiński 2007, Biernat Michał, Łupiński Jakub, Stawierej, Zalewski, Kusznerko, Kalinowski.