Remis z MOSP II Białystok

W dniu 27.09.2017 (środa) na Stadionie Miejskim w Łapach rozegraliśmy kolejny mecz ligowy w Młodziku z ekipą MOSP II Białystok. Był to pierwszy wymagający rywal dla naszej drużyny w tej rundzie. Już początek meczu pokazał, że ekipa gości potrafi grać w piłkę i będzie to niezwykle ciężkie spotkanie. Do przerwy obie ekipy grały bardzo uważnie w obronie i bez klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Po bezbramkowej pierwszej połowie obie ekipy zagrały odważniej w ataku i stworzyły sobie kilka sytuacji do zdobycia bramki. W tej połowie mieliśmy optyczną przewagę w grze, ale goście groźnie kontrowali i tylko dzięki dobrej grze naszej obrony i bramkarza nie straciliśmy bramki. Sami natomiast stworzyliśmy sobie dwie bardzo groźne sytuacje, niestety zabrakło spokoju w wykończeniu i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Trzeba szanować ten punkt i walczyć w następnych meczach. Kolejne spotkanie w następną środę o godzinie 16.30 z COKiS Ciechanowiec również na Stadionie Miejskim w Łapach. Zapraszamy.

Kadra Młodzik: Kobylarz, Kalinowski, Kruszewski, Wasilewski, Zdrodowski, Kul, Krasowski, Kusznerko, Demiańczuk, Michał Biernat, Łapiński Krzysztof, Choiński Kacper, Werpachowski, Łupiński Jakub, Kacper Łapiński 2006.