Młodzicy wygrywają , Trampkarze dalej bez punktów.

W dniu 24.09.2017( niedziela) na Stadionie Miejskim w Łapach rozegraliśmy swój trzeci mecz ligowy w Młodziku z ekipą OSiR Hajnówka. W pierwszej połowie mieliśmy bardzo dużą przewagę w grze, którą udokumentowaliśmy 3 strzelonymi bramkami przez Jakuba Demiańczuka, niestety po gapiostwie obrony i naszego bramkarza straciliśmy pierwszą bramkę w lidze i do przerwy było 3-1 dla nas. Goście mimo słabszych umiejętności technicznych i  posiadania w swojej ekipie dziewczyny grali bardzo ambitnie i stworzyli sobie parę niezłych sytuacji. Jednak w drugiej połowie wyraźnie opadli z sił i nasz zespół dorzucił jeszcze 6 bramek, a strzelali jeszcze Cholewa - 1, Demiańczuk -3 i Krasowski -2. Wynik 9-1 robi wrażenie, ale dopiero w środę przyjdzie okazja zmierzyć się z rywalem o większych umiejętnościach i dopiero wtedy nastąpi weryfikacja naszej gry. Zapraszamy na mecz z MOSP II Białystok (rocznik 2006) w Łapach o godzinie 17.10.

Kadra Młodzik: Kobylarz, Kalinowski, Kruszewski, Wasilewski, Zdrodowski, Kul, Krasowski, Cholewa, Demiańczuk, Michał Biernat, Łapiński Krzysztof, Choiński Kacper, Zalewski Piotr, Kacper Łupiński.

W dniu 24.09.2017( niedziela) na Stadionie Miejskim w Łapach zmierzyliśmy z Magnatem Juchnowiec w lidze Trampkarza. Chcieliśmy w końcu zdobyć jakieś punkty i wyszliśmy mocno zmobilizowani na te spotkanie. Zaczęliśmy dobrze, mieliśmy optyczną przewagę i udało nam się  strzelić bramkę po ładnym prostopadłym zagraniu Płońskiego gola strzelił Krzysztof Kulwicki. Niestety jak graliśmy całkiem dobrze z przodu to brakowało wykończenia szczególnie w sytuacji na 2-0 dwóch naszych zawodników będąc obok siebie nie potrafiło pokonać bramkarza rywali, co oczywiście zemściło się kilka minut później, gdzie zabrakło nam zdecydowania i wybicia piłki w naszym polu karnym i rywal strzelił bramkę na remis. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się remisem, zostawiliśmy zbyt dużo miejsca dla rywala na naszym 18 metrze, który oddał strzał i piłka po rykoszecie wpadła do naszej bramki. Przegrywaliśmy do przerwy 2-1 i to podłamało troszkę chłopaków, bo początek drugiej połowy był bardzo nerwowy w naszym wykonaniu i dużo było niedokładności w podaniach. Chłopcy jednak wzięli się w garść, ale zawiodła skuteczność, bo mieliśmy 2 naprawdę dobre okazje do strzelenia bramki i niestety obie zmarnowaliśmy. Natomiast rywal wykorzystał nasze błędy w ustawieniu i niestety strzelił nam dwie bramki, co zamknęło mecz. Wynik 1-4 boli, bo rywal znowu był w naszym zasięgu. Niestety punktów dalej nie mamy i pojedziemy powalczyć o nie do lidera z Wasilkowa w najbliższy piątek o godz. 16.45.

Kadra Trampkarz: Markowski, Kukowski, Cepowicz, Łapiński Krystian, Perkowski, Grabowski, Łapiński Kacper 2004, Kulwicki Krzysztof, Kulwicki Jakub, Nadolny, Płoński Patryk, Biernat Jakub, Falkowski, Grodzki.

Świetnie wypadli chłopcy trenera Minowa w Młodziku 2006, którzy 5-1 pokonali ekipę Pioniera Brańsk. Bramki strzelali: Warpechowski Patryk, Łupiński Jakub -2, Kusznerko Szymon i Artur Pietrzykowski. Gratulacje.

Skład: Łapiński Hubert 2007, Kacper Łapiński 2006, Roszkowski Alex, Warpechowski Patryk, Chen Dawid, Nadolny Bartosz, Kusznerko Szymon, Artur Pietrzykowski, Paweł Sawicki, Jakub Łupiński.