Porażka z Jagiellonią.

W dzisiejszym meczu z AP Jagiellonią II Białystok (rocznik 2005) doznaliśmy kolejnej porażki. Przeciwnik chyba jedyny w tej lidze był wyraźnie słabszy fizycznie od naszej drużyny i mogliśmy mieć nadzieję na dobry wynik. W pierwszej połowie mecz nie był porywającym widowiskiem, gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska z naszą optyczną przewagą. Około 26 minuty meczu skuteczną indywidualną akcją popisał się Kul, który ładnym technicznym strzałem pod poprzeczkę daje nam prowadzenie. Poszliśmy za ciosem i kilka minut później sytuację sam na sam z bramkarzem zmarnował Jakub Kulwicki. Goście do przerwy praktycznie nie zagrozili bramce Markowskiego i schodziliśmy na przerwę pełni nadziei na dobry wynik końcowy. Niestety po przerwie nasza gra nie wyglądała lepiej, a znacznie lepiej zaczęli grać goście. Stworzyli sobie kilka sytuacji po indywidualnych akcjach z czego jedno wykorzystali, a z drugiej podyktowany został rzut karny po faulu naszego obrońcy, z którego też padła bramka. Przegrywaliśmy 1-2, ale walczyliśmy do końca o choćby jeden punkt i około 66 minuty meczu do pustej bramki po minięciu bramkarz z ostrego kąta nie trafił Wiński. Goście natomiast w podobnej sytuacji w samej końcówce meczu podwyższyli prowadzenie i wygrali 3-1. Szkoda wyniku, bo kilka akcji mogło się podobać, ale ciągle brakuje nam większej zadziorności, żeby zdobyć 3 punkty. W decydujących momentach przeciwnikowi bardziej zależy i to sprawia, że dalej nie możemy wygrać meczu. Za tydzień kolejne spotkanie i trzeba się  zmobilizować, żeby zamiast smutku zapanowała radość po meczu.

Kadra: Markowski, Kobylarz, Kukowski, Krystian Łapiński, Cepowicz, Nadolny, Truskolaski, Porowski Jakub, Grabowski, Kacper Wiński, Grodzki, Jakub Kulwicki, Kul, Demiańczuk, Kruszewski, Biernat Jakub, Dawid Choiński i Jakub Kropiewnicki.