Wyjazdy na mecze ligowe w weekend.

W ten weekend 3 drużyny grają na wyjeździe. Pierwsi wyjeżdżają Trampkarze w sobotę 28.10.2017 o godzinie 7.15 z dworca PKS na mecz z Hetmanem Białystok na sztucznym boisku przy ulicy Słonecznej. Powrót około 10.30.

Kadra Trampkarz: Markowski, Perkowski, Łapiński Krystian, Łapiński Kacper 2004, Nadolny, Kukowski, Jakub Kulwicki, Krzysztof Kulwicki, Truskolaski, Płoński Patryk, Grodzki, Cepowicz, Biernat Jakub, Grabowski, Kropiewnicki.

Także w sobotę 28.10.2017 o godzinie 10.30 ze Stadionu w Łapach wyjeżdża Młodzik 2006 na mecz z Gryfikiem Gródek. Chłopcy walczą w tym meczu o awans do grupy mistrzowskiej. Powrót około 15.45

Kadra: Nadolny Bartosz, Wasilewski, Jabłoński, Sawicki, Cholewa, Gołębiewski, Łupiński Jakub, Krasowski, Pietrzykowski, Roszkowski, Zaręba, Łapiński Paweł, Chen.

W niedzielę 29.10.2017 o godzinie 9.50 ze Stadionu w Łapach na swój mecz z KS Michałowo udadzą się Młodzicy 2005. W drodze powrotnej osoby, które idą na mecz Jagiellonii wysadzimy przy Stadionie przy ul. Słonecznej około 13.30. Powrót około 14.00 do Łap.

Kadra: Łupiński Kacper, Kobylarz, Choiński Kacper, Werpachowski, Kruszewski, Kusznerko, Demiańczuk, Zdrodowski, Zalewski, Łapiński Krzysztof.

Wszyscy chłopcy jadą na mecz w dresach Bracholi. Kto ma strój meczowy w domu zabiera go ze sobą, a Ci co mają Givovy czerwony a graja w Młodziku 2006 mają go przynieść dla trenera Minowa do szatni i zostawić dla kolegów, którzy grają w niedzielę w 2005. Zabieramy legitymację lub inny dowód tożsamości, buty do gry, ochraniacze.