Wyniki meczów weekendowych.

W niedzielę 22.10.2017 nasi zawodnicy rozegrali dwa mecze. Młodzik zmierzył się z ekipą KS Wasilków i patrząc na tabelę był faworytem tego meczu. Niestety sprawiliśmy sobie z samego rana bardzo przykrą niespodziankę doznając porażki 2-3. Do przerwy mecz był wyrównany i wynik 0-0 dawał nadzieję na korzystny wynik. Drugą połowę rozpoczęliśmy od strzelenia bramki, niestety chwilę później po błędzie naszego bramkarza remisowaliśmy już 1-1. Potem spotkanie się wyrównało, ale tomy stworzyliśmy sobie dwie bardzo dobre okazje do strzelenia bramki, ale zawiodła nas skuteczność. Skoro my nie strzelaliśmy to zrobił to rywal, który zdobył piękną bramkę z rzutu wolnego. Pod koniec meczu straciliśmy jeszcze jedną bramkę i było po meczu. Honorową bramkę w samej końcówce zawodów strzelił Kruszewski i spotkanie zakończyło się naszą porażką 2-3.  Ten wynik sprawił, że straciliśmy szanse na awans do grupy mistrzowskiej i w rundzie wiosennej czekają nas mecze rewanżowe z ekipami, z którymi graliśmy na jesień. Zostały nam jeszcze dwa mecze wyjazdowe za tydzień w niedzielę w Michałowie i 11 listopada w Białymstoku zagramy z Talentem.

Drużyna Trampkarzy rywalizowała z ekipą Jastrząb Knyszyn. Chcieliśmy w ostatnim meczu rundy na własnym obiekcie postarać się o pierwsze zwycięstwo w lidze. Plan zaczęliśmy realizować dość szybko.  Już w 12 minucie bramkę strzelił Krzysztof Kulwicki. Do przerwy strzeliliśmy jeszcze 4 bramki, których autorami byli kolejno Płoński, Perkowski Biernat, Płoński  i prowadziliśmy 5-0. Po przerwie mimo wielu okazji strzeliliśmy tylko dwie bramki autorstwa Krzysztofa Kulwickiego. Sami daliśmy strzelić rywalom 2 bramki i wynik spotkanie to 7-2 dla nas. Cieszy pierwsza wygrana i można powiedzieć, szkoda, że tak późno.

Kadra Młodzik: Kobylarz, Łupiński Kacper, Werpachowski, Kruszewski, Łapiński Krzysztof, Kalinowski, Krasowski, Cholewa, Wasilewski, Demiańczuk, Choiński, Zalewski.

Kadra Trampkarz: Markowski, Biernat Jakub, Perkowski, Łapiński Krystian, Grabowski, Truskolaski, Płoński, Grodzki, Nadolny, Kulwicki Krzysztof, Kulwicki Jakub, Łapiński Kacper 2006, Kukowski.

Bardzo dobrze spisuje się ekipa Młodzików 2006 trenera Minowa, która wygrała kolejny swój mecz z Hetmanem Białystok 4-0 i jeśli w czwartek Talent nie wygra w Gródku to będzie mogła cieszyć się z awansu do grupy mistrzowskiej. Jeśli jednak Talent wygra to chłopcy muszą zdobyć przynajmniej 1 punkt w Gródku w najbliższą sobotę.