Wyniki meczów weekendowych.

Różnie wiodło się naszym ekipom w ten weekend. Młodzicy, którzy jako pierwsi już w piątek o godz. 18.30 zmierzyli się z bardzo mocną ekipą MOSP Białystok ponieśli pierwszą porażkę w lidze. W tym dniu nic nam nie wychodziło, byliśmy słabsi fizycznie, piłka na sztucznej nawierzchni nam przeszkadzała, a nie pomagała, światło też nie było najlepszej jakości, w niektórych miejscach na boisku było ciemno. Jednak warunki były takie same dla jednej jak i drugiej drużyny.  My zagraliśmy bojaźliwie i wyraźnie było widać po nas zmęczenie meczem środowym w Siemiatyczach.  W tym dniu byliśmy bezradni pozwoliliśmy rywalom zdobyć 3 bramki, a sami mieliśmy jedną dogodną sytuację. Przegraliśmy całkowicie zasłużenie i pozostaje nam teraz wygrać pozostałe mecze i liczyć, że pozostałe mecze ułożą się po naszej myśli.

Kadra: Kobylarz, Łupiński Kacper, Łapiński Krzysztof, Kruszewski, Wasilewski, Kalinowski, Kul, Krasowski, Demiańczuk, Cholewa, Choiński Kacper, Kusznerko.

W sobotę w Mielniku w Młodziku 2006 drużyna trenera Minowa wygrała 6-0. Bramki strzelali: Łupiński Jakub - 3, Nadolny Bartosz -2, Łapiński Paweł. Chłopcom zostały już tylko dwa mecze i jeśli oba wygrają, zagrają na wiosnę w grupie mistrzowskiej.

Również w sobotę rywalizowali Trampkarze, którzy udali się po pierwsze punkty do Dobrzyniewa. Plan powiódł się, ale nie udało nam się zgarnąć pełnej puli. Jednak z przebiegu mecz ten 1 punkt wydaję się być sprawiedliwą zdobyczą. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu bardzo słaba, pozwalaliśmy rywalom na łatwe dochodzenie do sytuacji strzeleckich, z czego do naszej siatki piłka wpadła aż 4 razy. Sami strzeliliśmy tylko jedną bramkę, której autorem był Kukowski. Mieliśy też kilka doskonałych okazji, żeby wynik był lepszy, ale nie strzeliliśmy karnego i sytuacji do pustej bramki. Druga połowa była już duża lepsza. Strzeliliśmy 3 bramki: Perkowski, Kulwicki Krzysztof, Płoński Patryk i mało brakowało abyśmy jeszcze wygrali, niestety zabrakło spokoju przy wykończeniu ostatniej akcji w meczu.

Kadra: Markowski, Łupiński K., Biernat Jakub, Perkowski, Łapiński Krystian, Grabowski, Płoński Patryk, Truskolaski, Kukowski, Grodzki, Zalewski, Kulwicki Krzysztof, Kulwicki Jakub, Łapiński Kacper, Porowski Jakub.