Wysoka porażka z liderem w Trampkarzu.

W piątek 29.09.2017 udaliśmy się na mecz do lidera rozgrywek KS Wasilków. Ten mecz można podzielić na dwie fazy. W fazie posiadania piłki, był  to chyba najlepszy mecz w naszym wykonaniu od dłuższego czasu. Wymienialiśmy między sobą dużo  celnych podań, graliśmy mądrze bez wybijania piłki na oślep i od czasu do czasu stwarzaliśmy sobie sytuacje do strzału. Czasami brakowało siły w uderzeniach na bramkę, innym razem robiliśmy niektóre rzeczy za wolno pod bramką rywali, ale ogólnie wyglądało to miło dla oka i podsumowaniem niech będą trzy strzelone bramki przez Krzysztofa Kulwickiego po ładnych akcjach. Niestety kiedy to przeciwnik miał piłkę, popełnialiśmy masę błędów w ustawieniu i przede wszystkim indywidualnych. Praktycznie każda akcja rywali oznaczała dla nas kłopoty, bo za miękko graliśmy 1 na 1. Zdarzało nam się się, że rywal przedryblował pięciu naszych zawodników i strzelił bramkę. Do przerwy przegrywaliśmy 0-3, po przerwie było jeszcze słabiej w defensywie całej drużyny i skończyło się w wynikiem 3-10. Ta porażka była zdecydowanie za wysoka, ponieważ dziś byliśmy w zdecydowanie lepszej dyspozycji ofensywnej niż zwykle. Niestety posypała nam się całkowicie defensywa całej drużyny i musimy przełknąć gorycz tak wysokiej porażki i nad tym musimy popracować w przyszłości.

Kadra Trampkarz: Markowski, Kukowski, Cepowicz, Łapiński Krystian, Jakub Biernat, Łapiński Kacper, Perkowski, Grabowski, Płoński Patryk, Truskolaski, Kulwicki Krzysztof, Kulwicki, Grodzki.