Wysokie zwycięstwo z Ciechanowcem.

W rozegranym awansem meczu 10 kolejki Młodzika w dniu 04.10.2017 (środa) na Stadionie Miejskim w Łapach pokonaliśmy wysoko ekipę COKiS Ciechanowiec. Mecz nie miał większej historii po za tym, że pozwoliliśmy rywalowi strzelić ich pierwszą bramkę w lidze, co chluby nam nie przynosi, ale gol był niezwykłej urody, bo strzelony z pierwszej piłki z około 35 metra. Nam udał się strzelić pierwszą bramkę już w 2 minucie meczu, której autorem był Krasowski. Kolejne bramki strzelali Demiańczuk - 4, Łupiński Jakub -3, Cholewa -2 i Kusznerko. Wynik meczu 11-1. Okazję do gry dostali wszyscy powołani zawodnicy, dlatego wynik cieszy, jednak granie na poważnie rozpocznie się już za tydzień w środę na wyjeździe z Orłem Siemiatycze.

Kadra Młodzik: Kobylarz, Kalinowski, Kruszewski, Wasilewski, Zdrodowski, Krasowski, Kusznerko, Demiańczuk, Michał Biernat, Łapiński Krzysztof, Choiński Kacper, Zalewski Piotr, Kacper Łupiński, Werpachowski, Łupiński Jakub, Kacper Łapiński 2006, Cholewa.

W niedzielę 01.10.2017 Młodzicy z rocznika 2006 rozegrali swój mecz na wyjeździe z Pasją Kleosin. Chłopcy spisali się bardzo dobrze i wygrali aż 10-1. Bramki strzelali: Cholewa -3, Kalinowski -3, Pietrzykowski -2, Warpechowski i Krasowski. Najbliższy mecz już w niedzielę u siebie z MOSiR Bielsk Podlaski o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy.